تشخيص سرطان سينه

جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی برای تشخیص زود هنگام سرطان سینه

تصویر برداری کامپیوتری از سینه

  •  تشخیص درجه سختی و سایز توده
  •  دقت تشخیص توده به اندازه 5 میلی متر ( یک یا چند تومور )
  •  قابلیت تشخیص تومور سینه در بانوان و آقایان
  •  تشخیص سریع ، راحت و بدون ضرر ( بدون اشعه )
  •  دارای سنسورهایی با حساسیت 4 برابر قدرت لامسه
  •  ضبط دیجیتالی

تصویر برداری لامسه ای

این دستگاه می تواند به وسیله یک پروب با سنسورهای لامسه ای که با تغییرات فشار برگشتی کار می کنند در طول معاینه توده های درون سینه را تشخیص داده و به صورت دیجیتالی ضبط و به پرونده الکترونیکی بیمار ضمیمه نماید.

 

حساسیت و دقت بالای دستگاه

این دستگاه دارای سنسورهایی با حساسیت 4 برابر قدرت لامسه انسان است و دقت آن به اندازه ای است که قادر به تشخیص بافت های آسیب دیده به کوچکی 5 میلی متر می باشد.

 

تصویر عینی واقعی

این دستگاه قادر به تهیه تصاویر لامسه ای است که قابل تکرار مجدد برای متخصص جهت تصاویر عینی و واقعی با قابلیت نسخه برداری است. ( روش های رایج سرطان سینه / CBE )

 

صرفه جویی در وق

این دستگاه در کوتاهترین زمان ، گزارش حقیقی ( عینی ، واقعی ) به صورت الکترونیک تهیه می کند که می توان آن را به پرونده بیمار ضمیمه کرد.

راحت و بدون ضرر

پروب این دستگاه دارای روکش استریل ، غیر محرک و ژل روان کننده ضد حساسیت است که باعث افزایش دقت معاینه و راحتی بیمار در طول معاینه می شود.

تهیه گزارش مطابق نیاز و سلیقه

گزارش های تمام رنگی این دستگاه را می توان طبق خواسته پزشک و یا بیمارستان تغییر داد و مشخصات بیمار و توضیحات آزمایش کننده را هم به آن اضافه کرد تا به پرونده الکترونیکی بیمار اضافه شود.

 

اندازه ، ضریب سختی ، شکل حجمی

این دستگاه می تواند با استفاده از الگوریتم پردازشی پیشرفته ، تصاویر و بافت ( آسیب دیده ) و اطلاعات خام حاصل از معاینه لامسه ای را آشکار کند.


تگ ها : :
دسته ها : دستگاه هاي تصويربرداري

Copyright 2012 HDTCO.COM :: Hamian Darman Tehran. :: Design by ParsiSun.ir Powered by parserve.com